Розклад
icon facebook icon facebook icon facebook
Блог JUMP-UP
10 переваг індивідуальних тренувань або знайти все найкраще в собі… 10 переваг індивідуальних тренувань або знайти все найкраще в собі…

10 переваг індивідуальних тренувань або знайти все найкраще в собі…

Експерти стверджують: для того, щоб спорт міцно увійшов до вашого розкладу, потрібно знайти не лише відповідний вид занять, а й формат. Один з найбільш ефективних – індивідуальне тренування:

Що таке індивідуальні тренування і що входить до них

Індивідуальне тренування – це заняття, яке тренер проводить для однієї людини з урахуванням її функціональних можливостей, цілей тренінгу та особливостей.

Грамотний фахівець не тільки підбере відповідні фізичні вправи, але й дасть рекомендації щодо:

 • режиму харчування. Так, так, і йдеться не тільки про те, щоб відмовитися від пари-трійки улюблених цукерок у день, а загалом про збалансований раціон, де будуть “царювати” свіжі овочі, злаки та фрукти;
 • сну. Достатній сон прискорює обмін речовин, а отже, бажана спортивна фігура буде формуватися швидше;
 • чергування роботи та відпочинку, щоб завжди були сили на найважливіші речі у світі, наприклад, спілкування з близькими людьми.

На тренуваннях-“персоналках” ви завжди можете запитати тренера, чим чорний шоколад кращий за молочний і що дають присідання для ваших сідниць. І це далеко не всі плюси індивідуальних тренувань:):

Чим хороші індивідуальні тренування: 10 причин відкрити для себе “персоналки”

Ті, хто вже встиг для себе відкрити персональні заняття з тренером, оцінили їх переваги:

 • Підбір вправ на тренінгу, які підходять вам. Мрієте сісти на тренуванні на шпагат та виставити ефектне фото у соціальних мережах? Хочете освоїти елемент повітряної гімнастики, який побачили ще у дитинстві? А, може, ваша мрія – складна асана з йоги? Повідомте наставнику, в якому напрямку хочете розвиватися та отримаєте крутий результат – у цьому один із плюсів індивідуальних тренувань.
 • Заняття адаптовані під ваш рівень функціональної підготовки. Вище, швидше, сильніше? Звісно, ​​але навіщо поспішати? Краще – у своєму темпі! Тренер на індивідуальних (персональних) тренуваннях поступово збільшує навантаження та складність елементів, орієнтуючись на ваші можливості.
 • Можливість отримати професійну консультацію під час персонального тренування. Ви можете ставити будь-які питання з теми спорту та отримати на них відповідь на заняттях: коли краще займатися спортом і в якому темпі, чому потрібно перекусити перед тренуванням і т.д. – весь досвід та знання тренера у вашому розпорядженні.
 • Максимальна ефективність таких занять. Ви високо цінуєте свій час та енергію? Тоді індивідуальні тренування – ваш вибір: на них ви максимально швидко отримаєте результат – омріяний шпагат, ефектне сальто чи рівну стійку на руках.
 • Мотивація від тренера для подальших здобутків. Ще одна важлива перевага “персоналок”: дізнавшись ваші цілі та вивчивши темперамент, тренер підбере найбільш підходящі слова, щоб мотивувати вас викладатися на заняттях на всі 100%, а отже, і отримати відмінний результат.
 • Мінімальний ризик травмування на індивідуальних заняттях з тренером. На персональних тренуваннях тренер не лише пояснить, як і чому виконувати кожну вправу, а й простежить за правильною технікою виконання. Це мінімізує ризик отримати травму. Займайтеся безпечно та із задоволенням!
 • Зручний графік індивідуальних тренувань. Потрібно вписати у ваш шалений розклад заняття спортом – десь між роботою, заняттями англійською та домашніми клопотами? Персональні тренування проводяться у зручний для вас час за узгодженням з тренером.
 • Максимальна концентрація на занятті спортом. Вагомий плюс “персоналок” – можливість цілком і повністю сконцентруватися на тренуванні: вас та тренера ніхто не буде відволікати, а значить, результати не забаряться.
 • Гнучкість індивідуальних занять. Ще одна вагома перевага персональних тренувань – можливість перенести їх на зручніший час або дні тижня, поєднати з груповими заняттями або змінити програму. Ось і справді: те саме відчуття, коли світ обертається довкола вас. Для чого від цього відмовлятися? :).
 • Статусність таких тренувань. Індивідуальні тренування це історія не тільки про здоров’я та привабливий зовнішній вигляд, а ще й чіткий сигнал навколишньому світу: ви цінуєте себе і цілеспрямовані. Позитивний імідж допоможе і в кар’єрі, і в особистих стосунках. Тому нехай весь світ зачекає, поки ви займаєтеся – скажімо, робите стійку на руках чи вчитеся сідати на шпагат.

Школа акробатики Jump Up допоможе сповна відчути усі плюси індивідуальних тренувань:

Ви зможете займатися персонально з майстрами спорту та КМС, у яких за плечима понад 10 років досвіду тренерської роботи. А ще – вони справжні фанати своєї справи: розроблять програму під ваші можливості та цілі, дадуть рекомендації щодо харчування і із задоволенням дадуть відповіді на усі запитання.

Заходьте до нас у гості та переконайтесь: ми створили всі умови для успішного персонального тренінгу. У нас тепло і чисто, а якість спортивного інвентарю не викличе нарікань і у найвибагливішого клієнта.

Про що ви мріяли з дитинства? Зробити сальто? Сісти на поперечний шпагат? А може освоїти елемент повітряної гімнастики? Приходьте в Jump Up – місце, де справджуються мрії…

Іван
Іван

Засновник школи акробатики Jump Up