Розклад
icon facebook icon facebook icon facebook
Блог JUMP-UP
Базові елементи акробатики Базові елементи акробатики

Базові елементи акробатики

Акробатика – це дуже захоплюючий вид спорту. Неможливо відірвати очей, коли ти дивишся на досвідченого атлета і його здібності, на те як він робить подвійні сальто і ще встигає зробити декілька піруетів в польоті, це насправді дивовижно!

Але мало хто розуміє, наскільки важлива при цьому БАЗА, як багато часу треба витрачати на неї. Це монотонна робота, іноді ( а це майже завжди ) це робити нудно і нецікаво, тому ми дуже часто нехтуємо їй.

Моя місія на сьогодні – промотивувати Вас на монотонну, але дуже важливу складову в акробатиці – на БАЗОВІ ЕЛЕМЕНТИ.

Тож почнемо рухатися від складного до найпростішого – подвійне сальто вперед > півтора оберти в повітрі ( 7 четвертей ) > сальто вперед > політ кувирок > настрибування > кувирок вперед без рук > звичайний кувирок вперед > перекати в групуванні > правильне положення тіла в групуванні.

Це ми розібрали послідовність, і ще не брали до уваги підводящі вправи, які теж досі важливі для того, щоб тіло було готове на максимум до складного елемента.

Тепер ми маємо зрозуміти, що наше тіло треба доводити до режиму “автомат”, щоб точно розуміти що треба робити під час польоту, і координаційно бути до цього готовим. Цього режиму ми досягаємо тільки кількістю повторів, і зараз я кажу не про 3-5 разів:) Це має бути 7-10 разів на КОЖНОМУ занятті.

Тож, якщо я хочу навчитись робити сальто вперед за 5 занять, 4 заняття я маю працювати виключно над базою, буду кувиркатись, доки не захочеться взяти пакетик в руки:)

І якщо в мене буде база, в мене буде розуміння як моє тіло має рухатися в просторі, і на п’яте заняття я можу впевнено стрибати сальто вперед!

Але знову ж таки, у кожного є індивідуальні особливості тіла, і якщо я зараз написала “сальто за п’ять занять”, то це будо УМОВНО!

В базові елементи ми також підключаємо так називаємі “підводящі елементи” – це елементи, які максимально допомагають тілу зрозуміти техніку, і доводять нас до режиму “автомат”, а це як раз те, що нам треба!

Тож давайте підводити підсумки!

Атлетам +1 в карму, за кожен базовий елемент, виконаний на занятті, а також на один елемент ідуть мінімум дві підводящі вправи, домовились ?

Алена
Алена

Тренер Школи Акробатики Jump Up