Розклад
icon facebook icon facebook icon facebook
Блог JUMP-UP
Як вибрати школу акробатики для дитини: поради батькам Як вибрати школу акробатики для дитини: поради батькам

Як вибрати школу акробатики для дитини: поради батькам


Усі батьки мріють, щоб на шляху у їх дитини зустрічалися лише професійні, терплячі та люблячі наставники. А коли йдеться про заняття спортом, відповідальність зростає в рази: йдеться не лише про виховання, а й про фізичне здоров’я сина чи доньки.

Ваша мета – правильно зробити вибір школи акробатики? Із задоволенням підкажемо, на що звернути увагу, з чого почати, плюси та мінуси цього виду спорту.

Перш ніж зробити остаточний вибір школи:

1.Вивчіть, що таке акробатика для дітей.

Так ви будете краще орієнтуватися в програмі тренувань, розуміти, що розвиває акробатика, що входить в акробатику, як відбувається відбір і з якого віку можна розпочинати тренування.

Отже, акробатика – це сукупність вправ на силу, спритність, гнучкість, стрибучість та баланс, найвідомішими з яких є сальто, колесо, бланж, фляк.

Всі акробатичні елементи на тренуваннях для дітей адаптуються під їх вік, а заняття для найменших (з 2.5 до 5-ти років) проходять в ігровій формі.

Який вплив мають регулярні заняття на організм? Під керівництвом професійного викладача дитина чи підліток:

  • виробить правильну, гарну поставу;
  • розвине вестибулярний апарат;
  • покращить координацію рухів, фізичну витривалість та орієнтацію у просторі;
  • сформує міцний м’язовий корсет;
  • зміцнить серцево-судинну, дихальну та нервову систему;
  • навчиться витримці та самодисципліні.

Залишилися питання про плюси та мінуси акробатики, зі скількох років нею можна займатися і т.д.? Адміністратори нашої школи із задоволенням дадуть відповіді на всі питання, що у вас виникли, і дадуть поради з фізичного розвитку дитини.

Також ви можете прочитати відгуки батьків, чиї діти вже займаються акробатикою.

2.Переконайтеся у професійній компетенції тренерів.

Правильний вибір тренера з акробатики – запорука не лише високих спортивних результатів, а й психологічного та фізичного комфорту вашої дитини.

Перед тим, як визначитися з тренером для дитини, не зайвим буде поговорити з ним, щоб детальніше дізнатися про підхід до тренувань, освіту, досвід роботи тощо. Тоді ви зможете зробити вибір, спираючись не тільки на відгуки в Мережі, але й на особисті враження.

Розмірковуєте, як вибрати тренера у Jump Up? Навряд чи ви помилитеся з вибором: у нас працюють кандидати у майстри спорту та майстри спорту з більш ніж 10-річним досвідом у спорті та роботи по спеціальності, які використовують науковий підхід до тренувань, щоб мотивувати дітей. Кожен наш тренер щиро закоханий у свою роботу – знає, як навчити будь-якої акробатики, що роблять на заняттях, з якого віку почати і як дитині досягти своїх цілей.

3.Визначтеся з метою заняття акробатикою.

Дитині веселіше займатися акробатикою у компанії друзів? Чудово! У нашій школі є можливість відвідувати тренування у невеликих групах. Головний плюс: юні спортсмени будуть мотивувати та підтримувати один одного. Мінусів практично немає: увага тренера буде рівномірно розділена між кількома учасниками тренування.

Є також можливість відвідувати й індивідуальні заняття: наші тренери складуть для вашої дитини особистий план тренувань, виходячи з його цілей, рівня підготовки та фізичних даних, дадуть поради щодо збалансованого харчування та режиму дня.

4.Перед тим, як обрати школу, переконайтеся, що вам зручно до неї діставатися.

Чим ближче до вас розміщено навчально-спортивний заклад, тим менше часу ви витрачатимете на дорогу, а більше – на улюблені заняття акробатикою.

Школа акробатики Jump Up знаходиться всього за кілька хвилин ходьби від станції метро “Шулявська”. А жителі Шевченківського та Солом’янського району взагалі можуть дістатися до нас пішки.

Ніколи шлях до чемпіонства не був таким простим!

5.Роблячи вибір школи, переконайтесь, що там вашій дитині буде комфортно та безпечно.

Почитайте відгуки інших батьків, зайдіть до школи і подивіться, чи чисто там і тепло, якого рівня спортивний інвентар і в якому стані роздягальні, душові, туалети і т.д.

Привітні адміністратори школи Jump Up із задоволенням проведуть для вас з дитиною екскурсію школою, щоб ви переконалися: у нас створені всі умови для комфортних тренувань.

Бажаємо вам максимум задоволення від занять акробатикою та позитивного настрою. Сподіваємось, наші поради, як обрати школу, допоможуть зробити вибір правильно.

Іван
Іван

Засновник школи акробатики Jump Up